Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 185 чоловік

Всеукраїнський семінар-практикум директорів обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства пройшов на базі Ларжанського НВК

Дата: 26 вересня 2018 о 14:08, Оновлено 26 вересня 2018 о 14:52
383 перегляда

З 18-21.09.2018 г. Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання був проведений семінар-практикум директорів обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів за темою: «Стан, перспективи та нові напрями роботи закладів позашкільної освіти».

  

В роботі семінару прийняли участь Макосій Д.І., директор Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, Проданова О.В., заступник директора ООГЦПОВ, Верещук І.М., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, директори обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства.

20 вересня учасники семінару працювали на базі позашкільних закладів та загальноосвітніх шкіл № 9, № 10 м. Ізмаїл.

21.09.2018 року семінар продовжив свою роботу на базі Ларжанського НВК.

До участі  в семінарі були запрошені Н.І. Тодорова – голова Ізмаїльської райдержадміністрації, Т.Г. Якименко – начальник відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації, А.І. Шевченко - тимчасово виконуюча обов'язки сільського голови села Ларжанка.

На порозі Ларжанського НВК  зустрічали гостей в національних костюмах представники всіх народів , які проживають в селі, запрошуючи вітальним словом на рідній мові.

Починаючи роботу, з вітальним словом до учасників семінару звернулись Н.І. Тодорова – голова Ізмаїльської райдержадміністрації, Т.Г. Якименко – начальник відділу освіти Ізмаїльської райдержадміністрації та Рудакова С.А., директор Ларжанського НВК.

Азман М.Д., директор Центру дитячої та юнацької творчості Ізмаїльського району, презентувала роботу Центру за темою «Використання різноманіття етнокультур, традицій і звичаїв у роботі гуртків, творчих об’єднань позашкільного закладу».

Під час семінару були проведені екскурсії до етнографічної та історико-краєзнавчої кімнат. Екскурсоводи Аніщенко А., Мельниченко А., Баранюк А. та Белицький А. розповіли історію заселення Буджака,  заснування та розвитку села Ларжанка. В етнографічній кімнаті членами шкільного гуртка "Культура мови та спілкування" (кер. Ісарева В.С.) при допомозі мешканки села Скіцан Т.Ю., було майстерно виконане інсценування дівочих посиділок. Учениця 7-Б класу, Македон Г., провела екскурсію та розповіла про культурні надбання ларжанців, акцентувавши увагу на багатонаціональності населення. На прикладі маленької Ларжанки гості змогли побачити багатство побутових традицій Південної Бесарабії. В кабінеті історії, своїм досвідом організації краєзнавчої роботи в школі поділилася вчитель  історії Рудакова С.А..

Яскравим був парад національних культур Бессарабії стежками дендропарку Ларжанського НВК «Чисті криниці традицій і мов ми зберігаємо в рідному краї», який прикрасили своїми виступами учні та вчителі Ларжанського, Матроського НВК, Каланчацької, Новонекрасівської, Суворовської та Озернянської ЗОШ.

Учасники семінару з радістю обмінювались власним досвідом роботи. Цей день був наповнений теплом, гарним настроєм та подарував усім тільки позитивні емоції.

Адміністрація Ларжанського НВК висловлює щиру подяку творчим колективам шкіл району та ЦДЮТ за допомогу в підготовці семінару.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.