Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 185 common:people_all_forms

Участь у конкурсах, проектах

Date: 15 лютого 2018 о 10:05, Refreshed 31 березня 2023 о 20:50

     Шановні учні, батьки, вчителі!

  Творчість відіграє величезну роль у розвитку та формуванні особистості дитини. Важко уявити дитину, яка б не любила  що-небудь майструвати, малювати, танцювати або співати. Адже в кожному юному даруванні обов'язково прихований талант, а завдання батьків і педагогів цей талант виявити і розвинути, підтримати віру дитини у безмежність світу і своїх можливостей. Щоб дитина змогла випробувати свої сили у різних напрямках дитячої творчості, досягти високого результату і просто проявити себе, проводяться різні фестивалі, олімпіади, існують сайти з конкурсами. Це прекрасний спосіб познайомити дитину зі світом краси, казки, музики, малюнка і фантазії, науки.

    Ваш син або донька не випускає з рук олівці та фарби? Чудово! Можна запропонувати йому взяти участь у конкурсі малюнка. Любить писати і розповідати історії? Напевно йому сподобається літературний конкурс. Несе в будинок камінчики, гілочки і каштани, щоб потім зробити з них картину або фігурку тварини? Що ж, це пряма дорога до завоювань нагород у конкурсах виробів.

      Участь у конкурсах всією сім'єю допомагає налагодити відносини, зблизитися всім членам сім'ї. Спільно випробувати азарт, трепет і захват, радість і щастя від перемоги, співчуття і підтримку в разі поразки.

    Різноманітні конкурси роблять дітей товариськими і впевненими в собі, підвищують самооцінку і розкривають творчий потенціал. Допомагають наповнити реальний світ дитини спільними і цікавими заняттями, потіснивши телевізійний і віртуальний.

        Організатори творчих конкурсів здатні дивувати не тільки дітей, але й дорослих, вражати уяву новими реальними захопленнями, що вимагають нестандартного підходу, власної точки зору та імпровізації.

     Давайте ж ростити захоплених людей, які люблять і вірять у свою справу маленьких ентузіастів, які отримують щохвилинне задоволення від життя. А почати можна прямо зараз, відкривши для себе чудові конкурси посилання на які розміщуються на сторінках нашого сайту. 

Ларжанський заклад освіти є постійним учасником міжнародних, всеукраїнських проєктів та щорічно ініціює власні. В активі учнів та працівників закладу за останні три роки є участь у Всеукраїнському проєкті «Healsy school: заради здорових та радісних школярів», всеукраїнському проєкті «Дівчата STEM», «STEMSPRINGfest», «Інформатика NewGe».

           Всеукраїнський проєкт «Healsy school: заради здорових та радісних школярів» - унікальна соціальна програма, спрямована на популяризацію здорового способу життя в школах України, метою якого є зацікавлення дітей спортом та здоровим харчуванням. Всі учні та працівники закладу взяли участь у проєкті двічі та двічі стали фіналістами. Напрацювання, зроблені під час реалізації проєкту, використовуються в закладі і зараз.

          STEM-освіта – один з напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти, яка допомагає сьогоднішнім дітям завтра стати новаторами, творчими особистостями в галузі високих технологій. Всеукраїнські проєкти «Дівчата STEM», «STEMSPRINGfest» - це постійно діючі проєкти, в рамках яких проводяться заходи, спрямовані на посилення зацікавленості учнів до предметів природничо-математичного циклу та практичне застосування набутих теоретичних знань.

«Інформатика NewG» - проєкт, ініційований Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України за підтримкою програми EUYDigitaIAU (FIIAPP). Це пілотний проєкт в частині апробації нових освітніх ресурсів з інформатики.

Заклад освіти активно ініціює і впроваджує власні проєкти, серед яких створення активного парку, лаундж-зон, тренажерного комплексу під відкритим небом, ботанічного саду.

Comments:
Only authorized users can leave comments.