Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 185 чоловік

ІНОЗЕМНІ МОВИ. МОВНО-ЛІТЕРАТУРНА  ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ (5-7 класи НУШ)

Дата: 22 листопада 2021 о 19:34, Оновлено 11 листопада 2024 о 22:24

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНА  ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ (5-7 класи НУШ)

наказ  МОН №1093  від 02.08.2024

Бал

ГАЛУЗЕВІ КРИТЕРІЇ

Група 1. Сприйняття усної інформації та

письмових текстів іноземною мовою в умовах

безпосереднього та опосередкованого

міжкультурного спілкування

Група 2. Взаємодія з іншими особами в усній і письмовій формі та в режимі реального пасу через засоби іноземної мови

Група 3. Надання інформації, висловлювання думок, почуттів та ставлення іноземною мовою

1

Учень/учениця

не розуміє зміст висловлювання, Учень/учениця розуміє

лише окремі ідеї прослуханого та прочитаного за

наявності наочностей. Жодне завдання не виконано

правильно

Учень/учениця

 має значні складнощі з передавання основної думки під час усної, письмової та онлайн-взаємодії. Використовує окремі непов’язані фрази та словосполучення, намагається конструювати прості речення, але граматичні конструкції використовуються з помилками, які, однак не заважають сприйняттю інформації. Жодне завдання не виконано правильно.

Учень/учениця

має значні складнощі з передавання основної думки письмових та усних висловлювань. Використовує окремі непов’язані фрази та словосполучення, намагається конструювати прості речення, але граматичні конструкції використовуються з помилками, які, однак не заважають сприйняттю інформації. Жодне завдання не виконано правильно.

2

Учень/учениця

не розуміє зміст висловлювання. Учень/учениця розуміє лише окремі ідеї прослуханого та прочитаного за наявності наочиостей. Виконує менше третини (15- 29%) завдань правильно.

Учень/учениця

має значні складнощі з передавання основної думки під час усної, письмової та онлайн-взаємодії. Використовує окремі непов’язані фрази та словосполучення, намагається конструювати прості речення, але граматичні конструкції використовуються з помилками, які, однак не заважають сприйняттю інформації. Виконує менше третини (15-29%) завдань правильно.

Учень/учениця

має значні складнощі з передаванням основної думки письмових та усних висловлювань. Використовує окремі непов’язані фрази та словосполучення, намагається конструювати прості речення, але граматичні конструкції використовуються з помилками, які, однак не заважають сприйняттю інформації. Виконує менше третини (15-29%) завдань правильно

3

Учень/учениця

не розуміє зміст висловлювання. Учень/учениця розуміє лише окремі ідеї прослуханого та прочитаного за наявності наочностей. Виконує третину (30%) завдань правильно.

Учень/учениця

 має значні складнощі з передавання основної думки під час усної, письмової та онлайн-взаємодії. Використовує окремі непов’язані фрази та словосполучення, намагається конструювати прості речення, але граматичні конструкції використовуються з помилками, які, однак не заважають сприйняттю інформації. Виконує третину (30%) завдань правильно.

Учень/учениця

 має значні складнощі з передавання основної думки письмових та усних висловлювань. Використовує окремі непов’язані фрази та словосполучення, намагається конструювати прості речення, але граматичні конструкції використовуються з помилками, які, однак не заважають сприйняттю інформації. Виконує третину (30%) завдань правильно

4

Учень/учениця

розуміє лише ключові ідеї прослуханого та прочитаного та потребує сторонньої допомоги для розуміння детального змісту тексту. Виконує трохи більше третини (33-40%) завдань правильно.

Учень/учениця

 має труднощі із передаванням основної думки при усній, письмовій чи онлайн-взаємодії навіть у дуже знайомих повсякденних ситуаціях спілкування та використовує основний запас ізольованих слів і фраз із залученням кількох простих граматичних конструкцій. Має значні труднощі у відповідях і репліках, зміст частково зв’язний з частим використанням сполучника «і». Вимова обмежена контрольована та часто нерозбірлива. Виконує трохи більше третини (33-40%) завдань правильно.

Учень/учениця

 має труднощі із передаванням основної думки в усних чи письмових висловлюваннях навіть у дуже знайомих повсякденних ситуаціях спілкування та використовує основний запас ізольованих слів і фраз із залученням кількох простих граматичних конструкцій. Має значні труднощі у відповідях і репліках, зміст частково зв’язний з частим використанням сполучника «і». Вимова обмежена контрольована та часто нерозбірлива. Виконує трохи більше третини (33-40%) завдань правильно

5

Учень/учениця

 розуміє лише ключові ідеї прослуханого та прочитаного та потребує сторонньої допомоги для розуміння детального змісту тексту. Виконує менше половини (41- 49%) завдань правильно.

Учень/учениця

має труднощі із передаванням основної думки при усній, письмовій чи онлайн-взаємодії навіть у дуже знайомих повсякденних ситуаціях спілкування та використовує основний запас ізольованих слів і фраз із залученням кількох простих граматичних конструкцій. Має значні труднощі у відповідях і репліках, зміст частково зв’язний з частим використанням сполучника «і». Вимова обмежена контрольована та часто нерозбірлива. Виконує менше половини (41-49%) завдань правильно.

Учень/учениця

має труднощі із передаванням основної думки в усних чи письмових висловлюваннях навіть у дуже знайомих повсякденних ситуаціях спілкування та використовує основний запас ізольованих слів і фраз із залученням кількох простих граматичних конструкцій. Має значні труднощі у відповідях і репліках, зміст частково зв’язний з частим використанням сполучника «і». Вимова обмежена контрольована та часто нерозбірлива. Виконує менше половини (41-49%) завдань правильно.

6

Учень/учениця

 розуміє лише ключові ідеї прослуханого та прочитаного та потребує сторонньої допомоги для розуміння детального змісту тексту. Виконує половину (50%) завдань правильно

Учень/учениця

має труднощі із передаванням основної думки при усній, письмовій чи онлайн-взаємодії навіть у дуже знайомих повсякденних ситуаціях спілкування та використовує основний запас ізольованих слів і фраз із залученням кількох простих граматичних конструкцій. Має значні труднощі у відповідях і репліках, зміст частково зв’язний з частим використанням сполучника «і». Вимова обмежена контрольована та часто нерозбірлива. Виконує половину (50%) завдань правильно

Учень/учениця

має труднощі із передаванням основної думки в усних чи письмових висловлюваннях навіть у дуже знайомих повсякденних ситуаціях спілкування та використовує основний запас ізольованих слів і фраз із залученням кількох простих граматичних конструкцій. Має значні труднощі у відповідях і репліках, зміст частково зв’язний з частим використанням сполучника «і». Вимова обмежена контрольована та часто нерозбірлива. Виконує половину (50%) завдань правильно.

7

Учень/учениця

 вміє розуміє прослуханий чи прочитаний текст в загальному та може виокремити основні ідеї змісту. Виконує більшість завдань (55%) правильно.

Учень/учениця

Змістове наповнення письмових та усних повідомлень здебільшого актуальне з використанням основного словникового запасу належним чином. Виконує більшість завдань (55%) правильно.

Учень/учениця

 створює короткі висловлювання правильно застосовуючи прості граматичні форми в більшості завдань. Деякі помилки можуть заважати зрозуміти написане чи сказане повністю. В усному мовленні вимова є здебільшого зрозумілою, хоча і може . містити деякі недоліки. Виконує більшість завдань (55%) правильно.

8

Учень/учениця

вміє розуміє прослуханий чи прочитаний текст в загальному та може виокремити основні ідеї змісту. Виконує більшість завдань (60%) правильно.

Учень/учениця

Змістове наповнення письмових та усних повідомлень здебільшого актуальне з використанням основного словникового запасу належним чином. Виконує більшість завдань (60%) правильно.

Учень/учениця

 створює короткі висловлювання правильно застосовуючи прості граматичні форми в більшості завдань. Деякі помилки можуть заважати зрозуміти написане чи сказане повністю, В усному мовленні вимова є здебільшого зрозумілою, хоча і може містити деякі недоліки. Виконує більшість завдань (60%) правильно

9

Учень/учениця

 вміє розуміє прослуханий чи прочитаний текст в загальному та може виокремити основні ідеї змісту. Виконує переважну більшість завдань (75%) правильно.

Учень/учениця

Змістове наповнення письмових та усних повідомлень здебільшого актуальне з використанням основного словникового запасу належним чином. Виконує переважну більшість завдань (75%) правильно.

Учень/учениця

створює короткі висловлювання правильно застосовуючи прості граматичні форми в більшості завдань. Деякі помилки можуть заважати зрозуміти написане чи сказане повністю. В усному мовленні вимова є здебільшого зрозумілою, хоча і може містити деякі недоліки. Виконує переважну більшість завдань (75%) правильно.

10

Учень/учениця

Повністю розуміє та може аналізувати зміст прочитаного чи прослуханого тексту, інформативних чи розповідних бесід, оголошень, інструкцій чи історій. Розуміє основну інформацію прочитаних чи почутих більш розгорнутих та складніших текстів (статей, Історій тощо) відповідного рівна. Виконує правильно 80% завдань відповідного рівня.

Учень/учениця

При письмовій та усній взаємодії загалом уміло використовує повсякденну лексику належним чином та вживає прості граматичні форми. Допускаються незначні неточності у використанні лексики та граматики, що не заважають розумінню висловлювання. Учень/учениця намагається вживати складніші конструкції з добре заученими висловлюваннями. Вимова учня/учениці  є здебільшого зрозумілою. Викопує правильно 80% завдань відповідного рівня.

Учень/учениця

У письмовому та усному мовленні загалом уміло використовує повсякденну лексику належним чином та вживає прості граматичні форми. Допускаються незначні неточності у використанні лексики та граматики, що не заважають розумінню висловлювання. Учень/учениця намагається вживати складніші конструкції з добре заученими висловлюваннями. Вимова учня/учениці є здебільшого зрозумілою. Виконує правильно 80% завдань відповідного рівня

11

Учень/учениця

Повністю розуміє та може аналізувати зміст прочитаного чи прослуханого тексту, інформативних чи розповідних бесід, оголошень, інструкцій чи Історій. Розуміє основну інформацію прочитаних чи почутих більш розгорнутих та складніших текстів (статей, історій тощо) відповідного рівня. Виконує майже всі (90%) завдань правильно.

Учень/учениця

При письмовій та усній взаємодії загалом уміло використовує повсякденну лексику належним чином та вживає прості граматичні форми. Допускаються незначні неточності у використанні лексики та граматики, що не заважають розумінню висловлювання. Учень/учениця намагається вживати складніші конструкції з добре заученими висловлюваннями. Вимова учня/учениці є здебільшого зрозумілою. Виконує майже всі (90%) завдань правильно.

Учень/учениця

У письмовому та усному мовленні загалом уміло використовує повсякденну лексику належним чином та вживає прості граматичні форми. Допускаються незначні неточності у використанні лексики та граматики, що не заважають розумінню висловлювання. Учень/учениця намагається вживати складніші конструкції з добре заученими висловлюваннями. Вимова учня/учениці є здебільшого зрозумілою. Виконує майже всі (90%) завдань правильно.

12

Учень/учениця

Повністю розуміє та може аналізувати зміст Прочитаного чи прослуханого тексту, інформативних чи розповідних бесід, оголошень, інструкцій Чи історій. Розуміє основну Інформацію прочитаних чи почутих більш розгорнутих та складніших текстів (статей, історій тощо) відповідного рівня. Виконує всі (100%) завдань правильно.

Учень/учениця

При письмовій та усній взаємодії загалом уміло використовує повсякденну лексику належним чином та вживає прості граматичні форми. Допускаються незначні неточності у використанні лексики та граматики, що не заважають розумінню висловлювання. Учень/учениця намагається вживати складніші конструкції з добре заученими висловлюваннями. Вимова учня/учениці є здебільшого зрозумілою. Виконує всі (100%) завдань правильно.

Учень/учениця

У письмовому та усному мовленні загалом уміло використовує повсякденну лексику належним чином та вживає прості граматичні форми. Допускаються незначні неточності у використанні лексики та граматики, що не заважають розумінню висловлювання. Учень/учениця намагається вживати складніші конструкції з добре заученими висловлюваннями. Вимова учня/учениці є здебільшого зрозумілою. Виконує всі (100%) завдань правильно

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.