Шановні батьки!
Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти». Для цього необхідно зареєструватись на порталі https://school.isuo.org, обрати Ларжанський ліцей, створити заяву та подати її до закладу. Інструкція щодо реєстрації заяв: http://bit.ly/3K2Aeaw

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначають щорічно 24 березня, в Ларжанському ліцеї в 5 класі був проведений захід, метою якого було познайомити діток з цією хворобою та нагадати про небезпеку даного захворювання.
Соціальний працівник села Ларжанка провів бесіду з дітьми , після чого вони активно взяли участь у вікторині з даної теми.
В кінці зустрічі учні висловили бажання й надалі обговорювати інші питання здоровʼя. Адже кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе туберкульоз, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї хвороби.

Добровольчий рух – один з феноменів українського суспільства. Одна з наших суперсил.

З метою формування STEM- компетентностей учнів в Ларжанському ліцеї з 19.02 по 23.02 пройшов Інженерний тиждень.

17 листопада в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти країни проходить традиційний урок «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

17 листопада 2023 о 11:33 | Димитрієва І. А. | немає коментарів

В рамках профорієнтаційної роботи в Ларжанському ліцеї пройшла зустріч з начальником кафедри теорії права та кримінально-процесуальної діяльності факультету правоохоронної діяльності Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького полковником юстиції Ганьба Олегом Борисовичем та офіцером Ізмаїльського прикордонного загону старшим лейтенантом Табакар Ігорем Вікторовичем.

16 листопада 2023 о 16:23 | Димитрієва І. А. | немає коментарів

Всесвітній день доброти – це особливий час, коли всі разом святкують добро і щедрість.
Цей день відзначається щорічно 13 листопада. Але чому він такий особливий?

13 листопада 2023 о 22:10 | Димитрієва І. А. | немає коментарів

20.10.2023 р. на базі спортивного комплексу національного університету "Одеська політехніка" проходили фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів Одеської області “GOOL GAMES”. Саф'янівську ТГ представляла команда учнів Ларжанського ліцею у складі І та ІІ дивізіону.

Професія – це рід трудової діяльності людини, яка володіє комплексом спеціальних знань, практичних навичок, одержаних шляхом спеціальної освіти, навчання чи досвіду, які дають можливість здійснювати роботу в певній сфері виробництва.

«Здоров’я є умовою гармонійного розвитку людини і в той самий час показником рівня соціально-економічного розвитку суспільства» О. М. Анохін.
Психічне здоров’я (як і фізичне) – складова здоров’я людини загалом. Проте це не лише відсутність психічних розладів – за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), це стан благополуччя, коли людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати та вносити вклад у суспільство.

Для кожної людини в житті дуже важливо правильно вибрати професію, тоді людина працює з задоволенням і приносить радість всьому суспільству.
У світі існує понад 40 тис. професій.
Важко орієнтуватися в сучасному світі професій, але дуже потрібно.
Так, найперша професія людини - це професія - учень. Це основа всіх основ. Це те, без чого не буде жодної професії в майбутньому.
Друге, це професія батьків, як взірець.... А далі життя.

Учні Ларжанського ліцею також долучилися до Дня здорового харчування. Основна мета заходу – пропаганда культури здорового харчування, захист, збереження і розвиток здоров’я школярів.

Відповідно до листа МОН «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2023/2024 навчальному році» одним із завдань фахівців психологічної служби є ознайомлення педагогів з технологіями надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу та запровадження «Психологічної хвилинки» під час уроків.